Kuldehted

Kuldehted aitavad tuua inimesel välja enda personaalse stiili. Allpool leiate loetelu erinevatest kuldehetest ning mõned head pakkumised, mis oleme spetsiaalselt välja otsinud. Kuldehted sobivad nii kingituseks erilisele inimesele, sõbrale või pereliikmele, aga ka endale. Kullal on paljude inimeste arvates hea mõju ning oma energia, mis ka kuldehteid kandes kenasti mõjub.

Erinevaid kuldehteid sobib kanda nii eraldiseisvana, näiteks sõrmuseid, käekette, ripatseid või kõrvarõngaid, aga ka ehetekomplektidena, kus saab erinevaid ehteid omavahel kombineerida.

Milliseid kuldehteid on üldse olemas?

Kuldehteid on olemas väga erinevat liiki, näiteks puhtamast kullast tehtud ehteid, aga ka teiste vääriskivide- ja metallidega kombineeritud ehteid.

Kuldehete tüübid

  • Kuldketid
  • Kuldsõrmused
  • Kuldkõrvarõngad
  • Kullast ripatsid
  • Kuldkäeketid
  • Muud kullast ehted
kuld ehted, kuldkett, kuldsõrmus, kuldkaelakee

Mida tasub kuldehteid ostes jälgida?

Kuldehteid ostes tasub vaadata kindlasti, millise prooviga on kullast ehted, samuti milliseid vääriskive on kasutatud. Kui ostate kuldehte inimeselt, peaksite kindlasti laskma teha ehetele hindamisakti, mis tõestab selle väärtuse. Kui ostate ehteid mõnest tuntud e-poest, on tavaliselt nendega kaasas ka sertifikaadid kaupmehelt.

kuldketid, kuldkett, kullast kett, kullast ketid

Hea hinnaga kuldehted Eestis

Eestis tegeleb kuldehete müügiga kümneid e-poode ning ka mitu suuremat juveeliäri, nagu näiteks Goldtime või väiksemaid tegijaid nagu Jahonts. Soodsa hinanga kasutatud- ja uusi kuldehteid leiate ka vajutades Siia.

Vaadake ka:

Kulla Hind Reaalajas

Kulla hind reaalajas, loe kulla hinna ajaloo kohta ning võrdle erinevaid kulla hinna ajaloolisi tabeleid.

Investeeri kulda

Tutvu erinevate ekspertide arvamustega, kuidas investeerida kulda ning milliseid riske see endaga kaasa toob

Kuldehete hindamine

Soovite teada, kui palju on teie ehted väärt? Kasutage saatmispaketti ning saatke oma kuldehted meile. Meie eksperdid hindavad teie kulla, või muude ehete väärtuse juba viie minutiga.

Kulla-kokkuost.ee


Kulla-kokkuost.ee lehelt leiate infot erinevate väärismetallide kohta ning saate müüa oma kuldehted parima hinnaga Eesti ühele suurimale kokkuostjale.